Gra detektywistyczna – Kryminalne zagadki

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Gra detektywistyczna – CSI: Kryminalne Zagadki

Zdecydowana większość ludzi, która miała styczność z kultową serią CSI: Kryminalne zagadki, kojarzy fenomenalną postać Horatio Caine i pozostałych bohaterów tej serii.

Fani tego popularnego na całym świecie serialu z pewnością będą zachwyceni propozycją eventu, którą z myślą o nich przygotowaliśmy!

Gra detektywistyczna CSI: Kryminalne Zagadki to pełna tajemnic zabawa dla najbardziej dociekliwych! Tylko współpraca pozwoli Wam namierzyć mordercę! Gotowi rozwiązać zagadkę?

W Twoim mieście dochodzi do tajemniczej zbrodni. Już od początku morderstwo wydaje się niezwykle zawiłe. Tylko Ty i Twoi współpracownicy możecie wskazać sprawcę zabójstwa. 

Na miejscu zbrodni znajdujecie ciało ofiary. Jedyne co posiadacie to strzępki informacji, początkowo nic nie mówiące odciski palców i kilka przedmiotów znalezionych na miejscu zbrodni.

Przed Wami nie lada wyzwanie – mając tę niewielką ilość wskazówek, musicie odtworzyć historię tajemniczego zabójstwa. Jeden obszar gry, kilkanaście stanowisk i kilka osób – nie każda z nich chce Wam pomóc, jest wśród nich – morderca.

Kto przybliży Was do celu, a kto od niego oddali? Bądźcie czujni, bo chwila nieuwagi może kosztować Was nie tylko utratę cennego czasu, ale także – oskarżenie niewinnego. Pamiętajcie – nie ma miejsca na pomyłki.  Zegar tyka…

Impreza integracyjna Kryminalne Zagadki to nie tylko prowadzenie śledztwa, analiza faktów i śladów.

Ta gra scenariuszowa to przede wszystkim niezapomniane chwile.

Lubisz adrenalinę i jesteś dociekliwy? Kryminalne Zagadki wymagają zachowania zimnej krwi w niecodziennych sytuacjach i dociekliwości Sherlocka Holmesa. 

Gra scenariuszowa CSI to rzeczywiste wcielenie się w bohaterów laboratorium kryminalnego.

Podczas zabawy będziecie ścigać groźnych przestępców, badając każdy najdrobniejszy i najmniej dostrzegalny ślad, analizując fakty, przesłuchując podejrzanych.

Dzięki niestandardowym sprzętom ta propozycja imprezy integracyjnej to niemal rzeczywiste odwzorowanie tego, z czym zmagają się bohaterowie serii!

Ten event to niezwykła przygoda, którą na długo zapamiętacie.

Rozwiązanie Kryminalnej Zagadki wymaga zaangażowania się każdego uczestnika gry i współpracy.

Niezapomniane przeżycia i dobra zabawa gwarantowane!