Gra Hotelowa Wielka Intryga

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Gra Hotelowa – Wielka Intryga

Świat polityki owiany podstępem i obłudą jest areną walki o wpływy i władzę. Starcie wygra najlepszy i najsilniejszy.

Wielka Intryga to gra hotelowa oparta jednocześnie na współpracy i rywalizacji.

Spryt, knucie i kombinowanie doprowadzi Cię do celu.

Wcielisz się w rolę prezydenta, ministra, a może biznesmena? Tutaj niewiele zależy od Ciebie, Twoim losem rządzą karty – dla jednych będą wygraną na loterii, dla innych – bezwzględnym strzałem w kolano. Niezależnie od tego, jaka rola Ci przypadnie – utrzymanie pozycji nie będzie łatwe.

Impreza hotelowa – wielka Intryga to doskonała opcja na integrację pracowników.

Każde stanowisko łączy się z określonymi przywilejami, ale i obowiązkami. W świecie biznesu i polityki można jednego dnia wieść przodującą pozycję, drugiego – uplasować się w statystykach dużo niżej. Prezydenci, Biznesmeni, Ministrowie – wszyscy oni mają swój cel, który mogą skutecznie osiągnąć, dzięki wzajemnej współpracy.

Podczas imprezy hotelowej „Wielka Intryga” każdy chce być wygranym.

Świat, do którego wprowadzi Cię gra – pozbawiony jest skrupułów. Tutaj liczą się wpływy i pieniądze – rządy prawa zastępuje łamanie zasad. Mafia, łapówki i czarne interesy – to one, pomogą Ci pomyślnie przebyć drogę na szczyt.

Wyobraź sobie, że jesteś Prezydentem. Właśnie minęło 5 lat Twojej kadencji… w Twojej głowie kumulują się kolejne pomysły rozwoju Państwa, które chcesz zrealizować. Kandydatów chętnych przejąć Twoje stanowisko jest wielu, dlatego idee nie wystarczą!

To, czego potrzebujesz, to wsparcie obywateli. Wygrana II kadencji nie będzie prosta, bo poza długą listą zwolenników, w trakcie swojej służby zyskałeś wielu przeciwników.

Jest jednak ktoś, kto może Ci pomóc zjednać poparcie ludzi. Biznesmeni poza tym, że na swoich kontach kumulują wielkie pieniądze, są niezwykle wpływowi.

Czy Twoje umiejętności negocjacji będą wystarczające na tyle, aby zawiązać nić porozumienia?

Pamiętaj, że nie jesteś jedyny! Kandydatów na Prezydenta jest kilkoro, podobnie biznesmenów i ministrów. Nie wszyscy są Ci przychylni.

W grze hotelowej „Wielka Intryga” każdy ma swój indywidualny cel, który jednocześnie powiązany jest z innymi osobami.

Ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Jeśli nie chcesz znaleźć się w drugiej grupie – dobrze wykorzystaj swoje umiejętności!

Pełniąc określone stanowisko, możesz oddziaływać na inne osoby, dlatego zastanów się z kim powinieneś współpracować, a kogo zdecydowanie unikać.

Gra scenariuszowa „Wielka Intryga” to gra hotelowa, którą można przeprowadzić niezależnie od pory roku.

„Wielka Intryga” to gra integracyjna, która dostarcza niezapomnianych wrażeń! Bądź częścią tej przygody i zbuduj wspaniałe wspomnienia! Ta gra hotelowa to niezwykle interesujący, interaktywny scenariusz, gwarantujący: dobrą zabawę, dużo śmiechu, sprawdzenie swoich umiejętności komunikacji, perswazji, negocjacji i szeregu innych ważnych w codziennym życiu cech.