Gra Miejska – Tajemnica da Vinci

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Gra miejska – Tajemnica da Vinci 

Mistrz władania pędzlem, geniusz kunsztu malarskiego – Leonardo Da Vinci to postać, która pozostawiła po sobie wybitne dzieła i wielką tajemnicę. Jego obrazy kryją przesłanie, którego artysta nigdy nie wyraził wprost.

Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków a może inne miasto w Polsce?

Każde miasto kryje w sobie niezwykłą historię, wartą opowiedzenia, kryje także wielkie niewiadome.

Gry miejskie owiane tajemnicą, pozwalają odkryć historię, sekret i piękno wszystkich miast i miasteczek.

Ta gra scenariuszowa dostarczy uczestnikom wiele radości, ciekawej wiedzy i fascynujących przeżyć.

Gra miejska Tajemnica Da Vinci to doskonały wybór integracji pracowników.

Kiedy zegar będzie tykać – uczestnicy zostaną wplątani w zagadkę. W celu znalezienia rozwiązania będą musieli wykorzystać swoje zdolności logicznego myślenia, łączenia faktów i analizy.

Cel jest prosty, ale droga do niego – kamienista. Nie dosłownie, a w przenośni, bo pracownicy Twojej firmy będą musieli zmierzyć się z licznymi przeszkodami, które spowodują, że ukończenie zadania będzie sporym wyzwaniem! Tajemnicę odkryją najlepsi!

Tajemnica Da Vinci to gra scenariuszowa, która angażuje do wspólnej zabawy i integruje pracowników.

Kluczem do sukcesu w grze miejskiej jest współpraca.

Rzymski Bóg wód, chmur i deszczu – Neptun wciąż czuwa na Gdańskiej Starówce. Skrywa on wielką tajemnicę, której zgłębienie wymaga czujności i uwagi. Czy uczestnikom uda się pokonać szlaki Starego Miasta w Gdańsku i odnaleźć w jego klimatycznych uliczkach odpowiedź? Tajemnica Neptuna to gra scenariuszowa dla dociekliwych i wytrwałych! Jesteście wśród nich?

Syreny – niebezpieczne i przebiegłe. Ich śpiew zwabił na skaliste wzgórza niejednego żeglarza! Tylko spryt pomoże potencjalnej ofiarze wyjść zwycięsko z tego spotkania! Wybierając grę miejską – Tajemnica syreniego śpiewu, wybierzesz się w podróż po warszawskich ulicach. Musisz jednak uważać, bo Syreny już uważnie Cię wypatrują! Czy uda Ci się przechytrzyć te podstępne stworzenia i jak Odyseusz – szczęśliwie rozwikłać zagadkę Syreniego Śpiewu?

Każda gra miejska to indywidualny scenariusz. Integracja w takiej formie może zostać przeprowadzona w każdym mieście! Uważne podążanie za wskazówkami, pozwoli Twoim pracownikom zintegrować się i świetnie bawić.

Tajemnica i historia miast czekają na Was!

Jesteście gotowi je odkryć?