Impreza Integracyjna – Survival Race

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Impreza Integracyjna Survival Race

Tej przygody nie da się wymazać z pamięci!

Chcesz, aby Twoi pracownicy doświadczyli niezapomnianych przeżyć?

Mnóstwo emocji dostarczy im udział w grze scenariuszowej Survival Race. Liczyć się będzie nie tylko indywidualna determinacja, ale również grupowa współpraca. Gra ma charakter integracyjny, jej wynik nie jest mierzony w liczbach, a ilości wspomnień. Ta niesamowita gra scenariuszowa jest doskonałą propozycją zarówno dla mniej i bardziej licznych grup.

Uczestnicy zabawy wcielą się w rolę żołnierzy wywiadu, którzy zmierzą się z szeregiem zadań, wymagających sprawności ruchowej, sprytu i logicznego myślenia.

Pamiętajcie – wróg czyha na waszą porażkę.

Autorski program NORD EVENTS imprezyintegracyjnej Surival Race zaskoczy nawet najbardziej przezornych uczestników.

Będzie aktywnie i tajemniczo – wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Podczas gry pracownicy będą uciekać, maskować się i walczyć z wrogiem przy użyciu replik ASG. Uczestnicy poznają umiejętności, które pomogą im wyjść zwycięsko z trudnych sytuacji, których często nie da się przewidzieć. Podczas gry integracyjnej pracownicy Twojej firmy wezmą udział w prawdziwej sztuce przetrwania.

Wiedzę, którą nabędą podczas wydarzenia – będą mogli wykorzystać w praktyce.

Uczestnicy poczują dreszczyk emocji. Gra scenariuszowa Surival Race da im okazję doświadczenia na własnej skórze emocji, które towarzyszą elitarnym oddziałom wojsk specjalnych. Z czym zmagają się na co dzień i co czują – dowiesz się podczas tej niezwykłej gry scenariuszowej.

Survival Race to nasza flagowa impreza integracyjna.