Imprezy tematyczne

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Imprezy Tematyczne

Chcesz, aby Twoi pracownicy przeżyli w ramach integracji firmowej niezapomniany wieczór tematyczny?

Z NORD EVENTS jest to możliwe!

Uczestnicy w ramach eventu tematycznego zostaną zaproszeni do wspólnej podróży po najpiękniejszych zakątkach wyobraźni.

Każdy wieczór tematyczny to niezwykłe doświadczenie, pozwalające na wcielenie się w wymarzone postacie, zanurzenie w wybranej historii i niemal realne przeniesienie się w upragnione miejsce.

Nie ma ograniczeń. Każdy pomysł, każdy temat, każdą fantazję można zrealizować, jeżeli ma się ideę i odpowiednie know how – my je mamy.

Podczas wieczoru tematycznego, bez użycia kapsuły czasu – pracownicy Twojej firmy przeniosą się z nami do wybranej epoki.

W trakcie eventu nikt nie będzie muzycznie i tanecznie obojętny. Unoszące się w sali melodie, zaprowadzą gości prosto na parkiet, który z trudem będzie im opuścić.

Posiadaczy stalowych nerwów zapraszamy do wspólnej zabawy w klimacie horrorów. „Piła”, „Milczenie owiec”,”Silent Hill” czy „The walking death” nie budzą w Was strachu? Jesteście gotowi na skosztowanie „wnętrzności” i „wyrywanie kończyn”? Tak? Zabawa w iście przerażającym wystroju pozwoli Wam poczuć tą niecodzienną atmosferę. W tym horrorze każdy będzie grał ważną rolę!

Marzyliście kiedyś o tym, aby mieć swoje 5 minut na czerwonym dywanie? Chcecie znaleźć się w świetle jupiterów? Nie musicie być światowej sławy aktorami! Wystarczy, że pozwolicie NORD EVENTS zabrać Was w ramach wieczoru tematycznego do Hollywood! Spacer po czerwonym dywanie, sesja na ściance zdjęcowej i wygłoszenie wzruszającej mowy po otrzymaniu nagrody – brzmi kusząco? Dzięki nam wasze marzenia staną się rzeczywistością! Event tematyczny Hollywood to okazja, by zostać gwiazdą obleganą przez paparazzi.

Wciąż drzemie w Was dziecięca wyobraźnia? Wieczór superbohaterów to propozycja dla tych, którzy bujając w obłokach, powracają do beztroskich czasów abstrakcyjnych marzeń! Podczas tej imprezy tematycznej granica pomiędzy tym, co rzeczywiste, a bajkowe nie będzie istnieć!

Z NORD EVENTS możesz podczas wieczoru tematycznego stać się członkiem załogi Jacka Sparrowa, wkroczyć do owianego tajemnicą świata mafii i Al Capone, a nawet wziąć udział w prawdziwej militarnej bitwie!

Gotowi na nowe doświadczenia?

Przeżyj z nami niezapomnianą imprezę tematyczną!

Wyjątkowy scenariusz, wspaniałe dekoracje, pełni energii animatorzy i prowadzący sprawią, że zabawa będzie trwać do białego rana.