Mobilny Escape Room

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

Mobilny Escape Room

Tykający zegar, cztery ściany i tylko jedna możliwość wydostania się na zewnątrz!

Przed Wami szereg zadań, których wykonanie przybliży Was do celu.

Escape Room to doskonała gra integracyjna, w której zasada „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” ma rzeczywiste odzwierciedlenie.

Jeżeli chcecie wygrać – niezbędne będzie pokonanie swoich słabości, wykorzystanie mocnych stron i WSPÓŁPRACA.

To nie będzie prosta droga – czeka na Was wiele zakrętów…. gotowi?

Pokój zagadek dostarcza mnóstwo emocji – raz będziecie odczuwać chwile grozy, innym razem – wspólnie się śmiać.

Escape Room może zostać zaadaptowany w każdej przestrzeni. 

Doskonale sprawdza się jako gra hotelowa.

Jeżeli planujesz wyjazd integracyjny swojego zespołu – pokój zagadek umożliwi Wam wzajemne poznanie się. Jakie są osoby, które na co dzień mijacie na pracowniczym korytarzu? Kto okaże się najdzielniejszym uczestnikiem tej podróży, a kogo będziecie musieli przekonywać do zrobienia kolejnego kroku do przodu? Podobno, najbardziej poznaje się drugiego człowieka w trudnych sytuacjach – tych nie zabraknie w Escape Room.

Tutaj nie ma drogi powrotnej!

Escape Room może zostać wykorzystany nie tylko jako gra hotelowa. Jeżeli chcesz – codzienne biurowe przestrzenie w Twojej firmie zamienimy w pełne tajemnic pokoje. Wydostanie się z nich, będzie jednak znacznie trudniejsze, niż po godzinach pracy. Tym razem nie wystarczy klucz i widniejąca na zegarze korporacyjna godzina 16.

Przed Wami szereg zadań – tylko poprawne wykonanie każdego z nich pozwoli Wam ruszyć do przodu i przybliży do wyjścia.

Znajomość alfabetu Mors’a może okazać się przydatna – czekają na Was liczne szyfry, których złamanie nie będzie proste! Będziecie szukać nie tylko drogi – przemierzając ciemne przestrzenie, musicie odnaleźć ukryte przedmioty. Na pierwszy rzut oka – zwykłe, ale takie myślenie to jednak ślepy zaułek. Każda rzecz, która czeka na Wasze zainteresowanie, ma ogromną wartość – przybliża Was do celu.

Kto otworzy tajemniczą skrzynkę i jako pierwszy pozna kolejny przystanek tajemnicy?

Escape Room to atrakcja, która dostarcza uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Zespoły nie tylko będą się świetnie bawić, ale również wzajemnie integrować. Pokój zagadek może przyjąć tradycyjną formę, ale na Twoje życzenie – zostać tematycznie zaaranżowany i przenieść zespół w zupełnie inny wymiar rzeczywistości i nierzeczywistości!

Możemy cofnąć się w czasie i wrócić do czasów prehistorycznych – starożytności, średniowiecza lub pozostać we współczesności….Wyruszamy!