Wykład biznesowy „Twój Everest”

info

LICZBA OS.

RODZAJ

CZAS

OPIS

BIO – PIOTR CIESZEWSKI


Zawodowo przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

Obecnie – trener przywództwa oraz jeden z najlepszych mówców motywacyjno-inspiracyjnych w Polsce.

Prywatnie maratończyk, taternik ‒ zdobywca m.in. Mount Everest.

Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Żonaty, ma córkę.

Wykład biznesowy „Twój Everest”

Otwarcie o sukcesach i porażkach opowie Wam podczas spotkania Piotr Cieszewski.

Wykład biznesowy „Twój Everest” to doskonała alternatywa na wydarzenia firmowe takie jak: konferencje, szkolenia, czy integracje. Wykład ten to nie tylko suche informacje. To treści pełne wskazówek, poparte realnymi przykładami.

Jeśli nie wiesz jak urozmaicić event firmowy, nie zawiedziesz się, wybierając tę propozycję.

Energia i wiedza, którą zaraża Piotr Cieszewski, motywuje do działania. Twoi pracownicy wyjdą z tego spotkania, bogatsi o wartościową lekcję.

Wśród zagadnień, które poruszone zostaną podczas wykładu, są konsekwencja, zespół, zmiana, cel, balans.

Wytrwałość jest bardzo ważna nie tylko w życiu codziennym, ale także zawodowym. Piotr Cieszewski opowie gościom spotkania o konsekwencji w działaniu, odnosząc się do porażki na najwyższym szczycie Andów – Aconagua.

Jeden z najlepszych mówców motywacyjno-inspiracyjnych w Polsce podzieli się z uczestnikami spotkania, wiedzą zdobytą podczas wieloletniej ścieżki zawodowej.

Cieszewski zagadnienie istoty, wartości oraz budowy zespołu przedstawi, odnosząc się nie tylko do teorii, a własnego doświadczenia.

Elementem ewolucji jest bez wątpienia zmiana, to dzięki niej w miejsce czegoś,co było, pojawia się coś nowego. Ludzie obawiają się zmian, dlatego w wielu przypadkach wolą pozostać, przy tym, co znane i stabilne. Piotr Cieszewski opowie o tym, dlaczego warto i należy myśleć o wprowadzaniu zmian i doskonaleniu. Podobno jak w życiu codziennym, również w biznesie – każdy chce być najlepszy. Mówca, na przykładzie sukcesu oddziału SKANSKA przedstawi jak duże znaczenie dla firmy ma zmiana. To pełne niepewności działanie może jej pomóc nie tylko się wyróżnić, ale także stać się przewagą dla konkurencji.

Strach przed tym, co nieznane oraz skupienie się na możliwych przeszkodach, a nie celu – może zgasić zapał do realizacji tego, czego pragniemy. Piotr Cieszewski opowie jak znaleźć w sobie determinację, osiągać cele i pokonywać trudności. To będzie wielka dawka motywacji, bo temat ten zostanie oparty o prawdziwą historię z wyprawy na Mount Everest.

Bez pasji życie byłoby z pewnością mniej barwne. Tempo życia i nadmiar obowiązków często powodują, że schodzi ona na dalszy, a nawet najdalszy plan. Pracownicy Twojej firmy dowiedzą się jak zachować balans pomiędzy życiem prywatnym, pasją, a pracą zawodową?