Dam-Rob

25 lecie

Powrót do Realizacji
DamRob_25_lecie (3)

Zadanie

W tym roku obchodzimy 25-lecie naszej firmy, to wyjątkowy moment, który w sposób szczególny łączy się z jedną z naszych najważniejszy inwestycji w ostatnim czasie - otwarciem nowej nowoczesnej hali produkcyjnej z zastosowaniem unikalnych rozwiązań technicznych.

Chcemy wspólnie z naszymi klientami i partnerami świętować ten wyjątkowy Jubileusz, pokazać naszą historię oraz potencjał i możliwości.

DamRob_25_lecie (17)

Koncepcja

Jak pokazać rozwój na przestrzeni czasu? Jak pokazać wieloletnią tradycję, którą wzbogaca ciągłe podążanie z duchem czasu?

Połączmy klasykę z nowoczesnością. Stwórzmy klasyczną uroczystość, w której wykorzystamy nowoczesne technologie i rozwiązania.

 

Piękna, czysta, elegancka scenografia oraz klasyczny program | Nowoczesne, oryginalne animacje i wideo prezentacja na wysokiej jakości ekranie LED, niezwykły występ na elektrycznych skrzypcach (klasycznym instrumencie w nowoczesnym, innowacyjnym wydaniu)

Wydarzenie podzielone były na 2 etapy: oficjalną uroczystości otwarcia nowej hali i jednocześnie krótką galę Jubileuszową oraz uroczysty lunch na Marinie.

DamRob_25_lecie (9)

Efekt

Klienci, partnerzy, lokalne władze, pozostali uczestnicy - wszyscy zaproszeni goście doświadczyli pełni potencjału firmy Dam-Rob, która na przestrzeni 25-lat stała się liderem w swojej dziedzinie.

Kontrahenci byli pod wrażeniem skali działalności firmy, możliwości i technologi, które są w niej z sukcesem wykorzystywane.

ul. Jana Heweliusza 11 lok. 819

80-890 Gdańsk

Skontaktuj się z nami!

+48 537 906 361

Napisz do nas!

michal.wegrzyn@nordevents.pl