Layer_84_copy

Brand Story

Marka

Misja

Kodeks honorowy

Historia marki

Jack Sparrow, główny bohater filmowej serii Piraci z Karaibów, posiadał pewien cenny przedmiot. Kompas. Wskazywał on drogę do tego, czego najbardziej pragnął. Wyobraź sobie, że możesz wszystko. Masz już kompas, który zawsze wskaże Ci drogę. Wystarczy go tylko dobrze zorientować. Zorientuj swój kompas na Północ (fr. Nord).

 

Zaufaj Nord Events, z nami dopłyniesz do swoich marzeń.

Wyznaczamy kierunek w organizacji eventów firmowych

Północ. Kierunek i czas określający początek nowego dnia.

Nasza firma eventowa powstała by tworzyć coś niesamowitego, jak nowy dzień, tworzyć nową jakość eventów w Polsce. Pochodzimy z Północy, z Polski, z Trójmiasta, skąd dotarliśmy również do Warszawy i dziesiątek innych miast, w których realizujemy eventy. N, czyli północ, to punkt orientacyjny kompasu, to ona wskazuje kierunek. Agencja Eventowa Nord Events powstała by wyznaczać kierunek w organizacji eventów firmowych.

Misja firmy

Tworzyć skuteczną komunikację marek z ich odbiorcami,

poprzez odpowiednio dobrane działania eventowe,

wsparte pozostałymi narzędziami komunikacji marketingowej.

 

Dbać o standardy i etykę naszej pracy.

Nasze wartości

  • Rzetelność
  • Profesjonalizm
  • Odpowiedzialność
  • Uczciwość
  • Energia
  • Kreatywność
  • Pasja

Gramy Fair Play

  1. Połączenia służbowe wykonujemy i odbieramy w godz. 8:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są sytuacje krytyczne związane z bieżącymi realizacjami lub mogące mieć znaczny wpływ na przyszłość firmy.
  2. O ile jest to tylko możliwe wybieramy kontakt bezpośredni: spotkanie lub telefon.
  3. Trzymamy zdrowy dystans w kontaktach biznesowych.
  4. Zadania realizujemy terminowo. Staramy się wykonać zadania jak najszybciej przed ustalonym deadline. Kierujemy się zasadą: Co masz zrobić jutro, zrób dziś.
  5. Dbamy o detale.
  6. Jeżeli coś jest sprawdzone. Sprawdzamy to jeszcze 2 razy, aby mieć pewność.
  7. Szanujemy czas swój i innych, siebie nawzajem i wszystkich, z którymi kontaktujemy się w celach służbowych i prywatnych.

Etyka biznesu jest dla nas bardzo ważna

  1. Godnie reprezentujemy markę działając uczciwie, odpowiedzialnie, profesjonalnie i rzetelnie.
  2. Twierdzimy, że lepiej zrobić coś dokładnie, niż szybko.
  3. Relacje ze wszystkimi interesariuszami firmy są dla nas ważne, dlatego o nie dbamy. Zawsze sprawnie i rzetelnie odpowiadamy na maile, telefony od klientów i kontrahentów.
  4. Korzystamy z własnej wyobraźni, tworzymy oryginalne pomysły, nie kopiujemy, nie powielamy koncepcji.
  5. Nie mówimy źle o nikim, szczególnie o konkurencji.
  6. Najpierw myślimy, potem weryfikujemy, na końcu działamy. Wychodzimy z założenia, że przemyślane działanie jest bardziej efektywne niż działanie podjęte pochopnie.

Dążymy do doskonałości

Zakładamy, że zmiana to ciągły proces, dzięki, któremu dążymy do doskonałości. Właśnie dlatego codziennie patrzymy krytycznym okiem na nasz system pracy, organizacji i wszystkie procesy w naszej firmie. Założenie, że wszystko może być lepsze towarzyszy nam od początku. Pragniemy doskonałości, dlatego codziennie się rozwijamy.

 

Jeżeli śledzisz nasz rozwój lub jesteś naszym stałym klientem, możesz dostrzec częste zmiany, zarówno marketingowe jak i w systemie pracy. Ma to bezpośredni związek z naszą chęcią dążenia do doskonałości. Gdy tylko dostrzegamy nowe możliwości, gdy pojawia się idea udoskonalenia jakiegokolwiek aspektu naszej działalności, i jest ona zasadna, od razu wdrażamy ją w życie.

 

Świat zmienia się niezwykle dynamicznie, a my wraz z nim.

Chcemy być krok do przodu przed nadchodzącymi zmianami, chcemy być lepsi, efektywniejsi i nade wszystko chcemy dawać coraz większą wartość naszym klientom tworząc dla nich niesamowite eventy.

 

Jesteśmy Nord Events i każdego dnia dążymy do ideału.

Napędza nas działanie

Agencja Eventowa Nord Events powstała z zamiłowania do działania, z pasji do przygody i powierzchni wyobraźni liczonej w milionach hektarów, na której kiełkują unikalne koncepcje eventów firmowych. Organizacja eventów dla firm to nasza pasja.

Zobacz nasze realizacje
Jesteśmy członkiem