Gale i Uroczystości

Demonstrujemy pozycję firmy na rynku, budując jej wizerunek wśród klientów, pracowników i kontrahentów. Tworzymy wizerunek, który wpływa na jakość współpracy.

 

Definicja słowa „agencja" z pewnością tłumaczy charakter naszej działalności. Ponieważ „agencja" to wyspecjalizowany w danej dziedzinie podmiot działający poza strukturami organizacyjnymi konkretnej firmy, na rzecz wielu zleceniodawców. Ważnym aspektem działania agencji jest profesjonalizm i specjalizacja w określonym obszarze działania. Właśnie ze względu na powyższe jako agencja eventowa specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze imprez specjalnych, które wymagają perfekcyjnej organizacji.

 

Działając zatem jako agencja eventowa, przyjmujemy na barki słownikowe brzemię odpowiedzialności, za używanie tego rzeczownika w kontekście naszej działalności. Mając na uwadze założony w etymologii określenia „agencja eventowa" profesjonalizm, czujemy i wypełniamy obowiązek świadczenia najwyższej jakości usług.

 

Event Marketing

Kreujemy możliwość realnego kontaktu marki z jej odbiorcami, co buduje tzw. BRAND LOVE i w konsekwencji sprzedaje.

 

Skupiamy się wyłącznie na organizacji eventów, ponieważ całkowicie wierzymy w ich wysoką skuteczność jako środka przekazu marketingowego.
Wierzymy, że to właśnie eventy są najlepszą formą komunikacji marketingowej marek z ich odbiorcami. Uważamy tak, ponieważ eventy angażują ich w pełni i budują z nimi żywe relacje poprzez interakcję.

 

Eventy pozwalają tworzyć i dostarczać fizyczną odpowiedź na potrzeby odbiorców, przez co w sposób bezpośredni, doświadczają kontaktu z marką.  Marka reaguje i zaspokaja potrzeby swoich odbiorców i właśnie za to ludzie ją kochają.

Imprezy integracyjne

Budujemy relacje i tym samym wpływamy na jakość i efektywność pracy w zespole.

 

Przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiamy interes klienta i wartość dla odbiorców planowanego eventu. Podczas, gdy wiele firm skupia się wyłącznie na atrakcyjności formy wydarzenia, my szukamy optymalnego rozwiązania łączącego atrakcyjność i wartość biznesową realizacji. 

 

Dbamy o to by każda wydana złotówka na realizacje eventu, miała swój biznesowy ekwiwalent wartości w postaci przyszłego zysku, który wynika z naszych działań.  Poprzez nasze działania dbamy o wartość biznesową realizacji, które tworzymy dla naszych klientów, dlatego że naszym zdaniem tylko wtedy eventy mają sens, kiedy generują na przestrzeni czasu zysk. 

Konferencje i szkolenia

Tworzymy okazję do rozwoju kompetencji i transferu wiedzy. Wykwalifikowani pracownicy i świadomi kontrahenci to wyższa jakość produktów i usług. 

 

Jako agencja eventowa nieustannie się rozwijamy, nabywamy nowe kompetencje, doskonalimy. Wszystko po to, by określenie charakteru naszej działalności było zasadne. 

 

Wiedza i kompetencje, to nie wszystko, dlatego w każdą realizację wkładamy cząstkę nas samych. Stawiamy na jakość, jednocześnie dbając o optymalne koszta realizacji, ponieważ takie podejście tworzy wartościowe eventy firmowe.

 

Dostępne także w formule DIGITAL EVENT - ONLINE.

Czego najbardziej pragniesz?

Tworząc Nord Events postawiliśmy przed sobą ambitny cel: zerwać ze standardami, porzucić utarte szlaki i wyznaczyć nowy kierunek. Zorientowaliśmy swój kompas na tworzenie nowej jakości eventów w Polsce.

 

Każdy event to dla nas nowa historia, z której tworzymy arcydzieło. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy dać firmom coś niesamowitego, unikalnego, co dotychczas trudno było uzyskać. Naszym założeniem jest budować realną wartość poprzez eventy. Chcemy pokazać firmom w Polsce, jak wiele można zyskać organizując eventy. Organizacja eventów to realny zysk dla firmy.

 

Dbamy o emocje i wspomnienia. Spełniamy marzenia.

Skontaktuj się z nami