Fundacja Marka Kamińskiego

Promocja aplikacji Walk4Change

Powrót do Realizacji
Fundacja_Marka_Kamińskiego_Walk_4_Change (29)

Zadanie

W ramach promocji aplikacji Walk4Change, która jest narzędziem programu badawczego, planujemy organizację 4 eventów lokalnych w 4 województwach oraz gali podsumowującej realizację projektu w Warszawie. Prosimy o ofertę, która będzie zgodna z wytycznymi projektu i skutecznie spełni swoją rolę w kontekście przedstawionych założeń.

 

 

Fundacja_Marka_Kamińskiego_Walk_4_Change (25)

Koncepcja

Co sprawi, że uczestnicy docenią wartość aplikacji, która wspiera w kreowaniu zdrowych postaw i nawyków?

Autorytet. Doświadczenie. Inspiracja.

 

Stworzyliśmy hybrydowe wydarzenie, które łączy w sobie wszystkie istotne wartości projektu  i prezentuje je w innowacyjny sposób.

Zbudowaliśmy wielki plac inspiracji, wiedzy o zdrowiu psychicznym i fizycznym. W trakcie wydarzenia odbyły się prelekcje znanych sportowców i osób związanych ze zdrowiem m.in. Marka Kamińskiego, Anny Rogowskiej, Agaty Biernat, Jana Łuki oraz wielu specjalistów z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem.

Przestrzeń wydarzenia oferowała wiele możliwości w tym interaktywnych (łączących online z offline, co nawiązywało do wykorzystania aplikacji online w rzeczywistości offline), które pozwalały na złapanie "bakcyla" do zdrowego trybu życia i kreowania dobrych nawyków.

Efekt

Projekt w toku :) 


Wideo prezentuje relację z pierwszego wydarzenia.