Jeronimo Martins

Wieczór Jubilatów

Powrót do Realizacji
Jeronimo-Martins-Wieczór-Jubilatów (11)

Zadanie

Chcemy uchonorować naszych długoletnich pracowników podczas wspaniałego wieczoru.

Chemy by zapamiętali ten wieczór na długo, by pamiętali o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie i wytrwałą pracę w naszej firmie.

Zaproszeni goście w trakcie wydarzenia powinni czuć się wyjątkowo, wszystko powinno być doskonale zorganizowane, by czuli się naprawdę wyróżnieni. 

Jeronimo-Martins-Wieczór-Jubilatów (7)

Koncepcja

Kiedy czujesz się naprawdę wyjątkowo? 

Gdy ktoś jest szczerze skoncentrowany na podziękowaniu właśnie Tobie, i robi to w wyjątkowych okolicznościach, przed innymi ludźmi.

 

Stworzyliśmy zatem klimatyczną galę, w której do perfekcji doprowadziliśmy elementy logistyczne, których odpowiednie funkcjonowanie, było determinantą poczucia skupienia uwagi na konkretnej osobie, gdy na sali jest ponad 150 gości.

 

Magię wieczoru tworzyły spersonalizowane występy artystów, klimatyczna scenografia i branding wydarzenia oraz nietypowe atrakcje towarzyszące.

Jeronimo-Martins-Wieczór-Jubilatów (19)

Efekt

Ponad 150 uczestników w płynny, doskonale zorganizowany sposób, indywidualnie odebrało podziękowania i nagrody bezpośrednio z rąk Dyrektora Operacyjnego oraz przedstawicieli Zarządu firmy na scenie.

 

Każdy z gości, w trakcie odbioru podziękowań i nagrody, wymienił dwa zdania z przedstawicielami firmy, wykonana została także pamiątkowa fotografia - a całość zajęła rekordowe 40 minut! Co oznacza ok. 16 sekund na osobę, bez żadnego ponaglania, pośpieszania, z ogromną atencją i szczerymi podziękowaniami dla każdego z osobna. 

 

Uczestnicy byli zachwyceni wyjątkowym wieczorem, przygotowanym specjalnie dla każdego z nich. 

 

Pełne zadowolenie klienta i referencje to już turskawka na torcie :)