Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Forum Operatorów Farm Wiatrowych

Powrót do Realizacji
Forum_Operatorów_Farm_Wiatrowych (19)

Zadanie

Organizujemy kolejną edycję Forum Operatorów Farm Wiatorowych, w jej ramach, w trakcie wieczoru, planujemy część networkingową. Prosimy o propozycję wieczoru networkingowego w ramach Forum, który pozwoli na rozrywkę i odpoczynek dla uczestników, a także umożliwi im swobodny networking. Zaciekawiła nas jedna z propozycji, którą znamy z Państwa oferty - Game Arena, interaktywne miasteczko gier i atrakcji technologicznych.

Forum_Operatorów_Farm_Wiatrowych (6)

Wykonanie

W ramach wskazanego budżetu stworzyliśmy futurystyczne, interaktywne mikro-miasteczko.

Wybraliśmy, przygotowaliśmy i spersonalizowaliśmy kilkanaście atrakcji futurystycznych, które nawiązywały poprzez użyte nowoczesne technologie, do tematyki forum. 

W ramach personalizacji części wieczornej forum stworzyliśmy dedykowany quiz interaktywny z wykorzystaniem stanowisk teleturniejowych oraz ekranu LED o powierzchni kilku m2 oraz udostępniliśmy możliwość tworzenia pamiątkowych zdjęć i gifów na Green Screenie (z wyborem jednego z kilkunastu wersji tła prezentującego Farmy Wiatrowe) oraz przy użyciu Magic Mirror z pełną możliwością tematycznej personalizacji finalnych zdjęć.

Forum_Operatorów_Farm_Wiatrowych (20)

Efekt

Swobodny networking uczestników, dzięki przemyślanej koncepcji przestrzeni, atrakcji i programu wieczoru, który umożliwiał naturalne nawiązywanie interakcji między uczestnikami. 

Przełamanie dystansu między uczestnikami, co pozwoliło na bardziej otwartą komunikację. Dzięki temu uczestnicy mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe i poruszyć newralgiczne tematy. Stworzyło to przestrzeń do rozmów i szukania wspólnych rozwiązań na wiele, nurtujących branżę, kwestii.

 

ul. Jana Heweliusza 11 lok. 819

80-890 Gdańsk

Skontaktuj się z nami!

+48 537 906 361

Napisz do nas!

michal.wegrzyn@nordevents.pl