VEWD Software

Odlotowa Impreza integracyjna

Powrót do Realizacji
VEWD_Odlotowa_Impreza_Integracyjna (29)

Zadanie

Planujemy firmową integrację dla ok. 120 osób, chcemy odpocząć od codziennych obowiązków, nabrać dystansu do bieżących spraw, móc swobodnie i spokojnie porozmawiać oraz wzmocnić relacje w zespole. Prosimy o ciekawą i nieszablonową propozycje wyjazdu, z atrakcjami, które pozwolą na doskonalenie kompetencji zespołowych.

VEWD_Odlotowa_Impreza_Integracyjna (2)

Koncepcja

Co zaskoczy w temacie integracji? Co wpisze się w kompetencje zespołu inżynierów IT i pozwoli na atrakcyjną i wartościową pracę zespołową?

Wykorzytajmy zmysł techniczny zespółu i coś zbudujmy! Sięgnijmy gwiazd! Zbudujmy rakiety i wystrzelmy je w przestrzeń! - to będzie fascynujące!

 

Stworzyliśmy odlotową integrację konstruktorską - dosłownie. Zaprosiliśmy uczestników do 4 gwiazdkowego Hotelu pod Wrocławiem z dużym terenem zielonym, który umożliwiał przeprowadzenie planowanego programu. Przygotowaliśmy specjalistyczny program budowy rakiet, które uczestnicy samodzielnie konstruowali przy eksperckim wsparciu instruktorów oraz wybitnego specjalisty w tej dziedzinie. 

Efekt

Wystrzeliliśmy kilkanaście rakiet na wysokość nawet kilkuset metrów!

Totalnie zaskoczyliśmy klienta i uczestników, którzy byli zachwyceni przygotowanym programem integracyjnym.

W 2 godziny - po zabawie konstruktorskiej, przed wieczorną imprezą taneczną - zmontowaliśmy całkiem udany film z realizacji i zaprezentowaliśmy go w trakcie wieczoru na wielkim ekranie - co wywołało mnóstwo pozytywnych emocji :) 

Uczestnicy odpoczęli, wspaniale się bawili i wzmocnili ducha zespołu :)

ul. Jana Heweliusza 11 lok. 819

80-890 Gdańsk

Skontaktuj się z nami!

+48 537 906 361

Napisz do nas!

michal.wegrzyn@nordevents.pl